Jana Ježíková

Jsem ájurvédský celostní terapeut.
Masáže v mém provedení slouží zejména k regeneraci těla, výživě přes kůži a k harmonizaci osobní konstituce při zvýšené bioenergii Váta nebo Pitta. Masáže doporučuji na míru dle  ájurvédské konzultace a komplexního doporučení, které zahrnuje dále výživu, očisty a regeneraci. Nebojte se zeptat na podrobnosti, pokud jste v oblasti celostního ošetření těla nováčkem. K dispozici je telefon +420 602 944 470 nebo mailová adresa ajurveda@jezikova.cz

Nabídka procedur:

  • Olejová terapie širodara – 1000Kč/60min, včetně oleje
  • Celotělová masáž abhjanga – 1000Kč/120min
  • Regenerační masáž klasická – cena 500Kč/60min
  • Masáž bylinnými měšci – 600Kč/50min
  • Reflexní masáž nohou a rukou – 300Kč/30min, v kombinaci s přístrojovou terapií MITO

Shrnutí všech masáží a procedur

Narodila jsem se v roce 1958 a vystudovala na VUT v Brně obor radiotechnika a přístrojová elektronika. V rámci profesní kariéry jsem působila jako středoškolský pedagog a pracovala v několika manažerských pozicích.

V roce 2000 jsem se poprvé vypravila do nepálského Himálaje, často se tam vracím a mám tam mnoho přátel. Krajina, kultura i lidé jsou mí blízcí učitelé, kterým důvěřuji a jsem mezi nimi „doma“. Postupně se můj zájem při návštěvách  přesunul od cestování v horách k organické součástí tamního života – ájurvédské medicíně.

Na základě osobní praxe se zrodila potřeba přispět k šíření esence tohoto prastarého moudrého umění u nás doma v Evropě. Prostudovala jsem množství dostupné literatury a našla si učitele. Byl jím pan Pavol Hlôška, dlouholetý praktik a poradce, autor řady knih. Další moudrou učitelkou mi byla MUDr. Martina Zisková a cejlonská ájurvédička Kumudini Shoba.

Společně s dalšími kolegy a nadšenci oboru rozvíjíme u nás ájurvédskou praxi a povědomí formou individuálních konzultací, přednášek, masérských služeb, lékařských služeb klinické ájurvédy či služeb lázeňských – každý podle svého nadání, možností a vzdělání. Nacházíme rovněž zapomenuté souvislosti se starou moudrostí našich předků – zejména v bylinářství. Usilujeme pomocí ájurvédského modelu bytí učit lidi, aby pochopili vlastní přirozenost a osvojili si způsoby, jak se v životě  chovat dlouhodobě bez chyb a tedy zdravě a s radostí – jednoduše, jak převzít odpovědnost za zdraví do vlastních rukou.

Od roku 2021 působím jako lektor ročního studia ájurvédy ve vzdělávacím institutu v Brně – www.maserskaskola.cz

Zpět

Scroll to Top